fbpx

Otsing

Ukraina avangard: Futu-mood 08.04.2023 – 10.09.2023

Kumu kunstimuuseum
Grupp alates 180
Elamusprogrammis valminud tulevikumoe kostüümikavand ning inspiratsioon.
Elamusprogramm
Noortele
Seenioridele
Täiskasvanutele

Ukraina avangard: Futu-mood

Tule disaini futuristlik kostüüm ning proovi seda projektsiooni abil selga!

Elamusprogramm „Ukraina avangard: Futu-mood“ ühendab Ukraina avangardi esitleva näituse „Futuromarennia. Ukraina ja avangard“ külastuse ning futuristliku moedisaini töötoa Kumu kunstistuudios. Programm sobib sõpruskonnale, sünnipäevalisele või töökollektiivile erilise näitusekülastuse kogemiseks.  

Koos programmijuhiga avastatakse Ukraina avangardkunsti futuristlikke suundumusi, mis pürgisid moderniseerimise poole. Radikaalsed tulevikuunelmad leidsid ilmeka väljenduse maalis ja lavakujunduses, arhitektuuris, kirjanduses ja filmikunstis. Näitusel on eraldi esile tõstetud ka eriilmelised teatrikostüümide kavandid.  

Nendest inspireerituna saavad osalejad lasta kunstistuudios oma fantaasia lendu ning disainida endale paberil kostüümi geomeetrilistest kujunditest ja tekstuuriga materjalidest. Pärast loometööd on kõigil võimalus astuda oma lavastuse tegelaskujuks ja kujundatud kostüümi projektsiooni vahendusel „selga proovida“. Töötuba ei eelda varasemat kunstikogemust. 

Programm toimub ette tellimisel eesti, ukraina, inglise või vene keeles.
Programm kestab 2 h. 

Hind

Täiskasvanud ja noored 20 € /in
Lapsed (kuni 12a) 18 € /in
Programmi miinimumhind on 10 osaleja tasu, ehk 180 € / 200 €
Hinnad kehtivad gruppidele kuni 20 inimest, suuremad grupid kokkuleppel.

Ettevalmistus:
 
 

Programmi saab tellida muuseumi lahtiolekuaegadel. Korraldajal palume saabuda 15–20 minutit enne programmi algust.  

Toitlustus:

Soovi korral katab teile peo- või suupistelaua Reval Cafè catering. Külalised saavad privaatselt ja mõnusalt aega veeta Kumu Reval Cafè 2. korruse kohvikus. Tellimuse palume teha vähemalt 3 tööpäeva enne üritust. 

Reval Cafè näidispaketid 

Broneeringu muutmine või tühistamine:

Programmi on võimalik tellida vähemalt 4 tööpäeva ette. Tellimust saab muuta kuni 2 tööpäeva enne programmi toimumist. Nädalavahetusel toimuva programmi puhul tuleb muuseumi muudatustest või tühistamisest teavitada hiljemalt reedel kl 16.00. Kui programmi tühistamisest või edasi lükkamisest teavitatakse muuseumi vähem kui 24 tundi ette, tuleb tellijal tasuda programmi eest täishind. 

Kuidas tulla:

Vaata juhiseid ja parkimisinfot siit. Pärast muuseumi sulgemist lõppevate programmide puhul soovitame kasutada Kadrioru pargi poolset parklat, sest avatuks jääb Kadrioru-poolne väljapääs.

Lisaküsimuste korral vastame rõõmuga. Võtke meiega ühendust!

Kontakt:

Maari Hinsberg

stuudiote kuraator