fbpx

Otsing

Fantaasia Püsinäitusel

Kumu kunstimuuseum
Grupp alates 180
Elamusprogramm
Lastele
Noortele
Täiskasvanutele

Fantaasia

Näitusetuur ja töötuba vabal valikul! Vali enda seltskonnale huvipakkuv näitus ning loominguline tegevus töötoas.

Elamusprogramm Fantaasia” sobib hästi sünnipäeva, firmapeo või mõne muu sündmuse tähistamiseks Kumu kunstimuuseumi inspireerivas keskkonnas. 

Näituse külastus: tuuril võib vaadata nii Eesti kunsti klassikat kui ka mõnda Kumu vahetuvatest näitustest. Avatud näituste kohta saab ülevaate siit. Ringkäigul on erinevaid variante – pakume nii traditsioonilisi näitusetuure kui ka mängulisemaid lahendusi. Andke meile oma soovidest teada ja koos valime välja teie seltskonna jaoks sobivaima.
Kestus 1–1,5 h.
 

Loominguline töötuba: töötoas saab katsetada tekstiilitrükki, siiditrükki, materjalitrükki, kuivnõela tehnikat või ka maalida, joonistada ja rinnamärki meisterdada. Töötoad ei eelda varasemat kunstikogemust.
Kestus 1–1,5 h.

Programm kestab kokku 2–3 h.
Programm toimub ette tellimisel eesti, vene või inglise keeles. 

Hinnakiri

Täiskasvanud ja noored 20 €/ in
L
apsed (kuni 12a) 18 € / in

Programmi miinimumhind on 10 osaleja tasu, ehk vastavalt alates 180 € / 200 €.

Ettevalmistus:
 

Programmi saab tellida muuseumi lahtiolekuaegadel. Korraldajal palume saabuda 15–20 minutit enne programmi algust.  

Toitlustus:
 

Soovi korral katab teile peo- või suupistelaua Reval Cafè catering. Külalised saavad privaatselt ja mõnusalt aega veeta Kumu Reval Cafè 2. korruse kohvikus. Tellimuse palume teha vähemalt 3 tööpäeva enne üritust. 

Reval Cafè näidispaketid 

Broneeringu muutmine või tühistamine:
 

Programmi on võimalik tellida vähemalt 4 tööpäeva ette. Tellimust saab muuta kuni 2 tööpäeva enne programmi toimumist. Nädalavahetusel toimuva programmi puhul tuleb muuseumi muudatustest või tühistamisest teavitada hiljemalt reedel kl 16.00. Kui programmi tühistamisest või edasi lükkamisest teavitatakse muuseumi vähem kui 24 tundi ette, tuleb tellijal tasuda programmi eest täishind. 

Kuidas tulla:

Vaata juhiseid ja parkimisinfot siit. Pärast muuseumi sulgemist lõppevate programmide puhul soovitame kasutada Kadrioru pargi poolset parklat, sest avatuks jääb Kadrioru-poolne väljapääs.

Lisaküsimuste korral vastame rõõmuga. Võtke meiega ühendust!  

Kontakt:

Maari Hinsberg

stuudiote kuraator