fbpx

Konverentsikorraldajale infoks

COVID-19 kehtivad tingimused

Joonised

Garantiikiri

Kui olete teinud ruumile eelbroneeringu e-posti või telefoni teel, palume reserveeringu kinnituseks hiljemalt 2 nädala möödumisel esialgsest eelbroneeringust saata garantiikiri tellija blanketil e-posti või posti teel, millega garanteerite arve tasumise vastavalt hinnakirjale.

Vajadusel palume kliendil sõlmida vastavad lepingud ürituse toimumiseks Eesti Autorite Ühinguga (näiteks muusika kasutamise puhul).

Tehnika ja transport

Täpse nimekirja tehniliste tarvikute osas palume edastada hiljemalt 2 nädalat enne konverentsi algust, vastasel juhul on Kumu auditooriumil õigus reserveering tühistada.

Auditooriumi sissepääsu juures oleval LED-ekraanil konverentsi programmi kuvamiseks palume saata kava 1920 × 1080 pix, .jpeg landscape formaadis.

Juhul kui soovite konverentsi raames kasutada lavakujunduses omapoolseid rekvisiite, lilleseadeid jms, on võimalik teostada transporti Laagna tee kanali kaudu.

NB! Vajalik eelnev kooskõlastus kellaaegade ja isikute osas. Teavitusaeg ette vähemalt 24 h.

Vajalik info:

  1. auto number
  2. juhi nimi ja kontakt
  3. kellaaeg nii sisenedes (teenindus sisse)
  4. kellaaeg väljudes (teenindus välja sündmuse lõppedes).
Pistikupesad külastajatele asuvad paarisridades istmete all.

Wifi-võrgu nimi auditooriumis – ekm

Toitlustus

Toitlustust Kumu auditoorium ei korralda. Kumu kunstimuuseumis pakub catering-teenust:

Reval Café Catering

Reval Café cateringi-teenustest

Kohvipauside ja väiksemate vastuvõttude jaoks saab kasutada 263 m² suurust auditooriumi fuajeed, pidulikumate vastuvõttude puhul saab muuseumi kinniolekuaegadel toitlustust korraldada ka Kumu aatriumis.
Väljastpoolt maja tellitud catering’i ettevalmistus- ja koristusaeg kuulub samuti tasustamisele (juhul, kui see ei lange kokku teie poolt juba kasutatava ajaga).

Loe lähemalt Kumu aatriumi rentimise kohta:

Ruumide kasutamine

Lisavõimalused

Ekskursioonide ja teiste muuseumis lisategevust pakkuvate võimaluste kohta vaata lähemalt siit:

Lisavõimalused

Sissepääs

Kuna Kumu kunstimuuseumi peauks on avatud vaid muuseumi lahtiolekuaegadel, siis palume korraldajatel informeerida oma kliente, et muuseumisse saab siseneda Kadrioru-poolsest uksest.

Parkimine

Autode parkimiseks soovitame kasutada Lasnamäe-poolset Valge tänava suurt parklat, kuna Kadrioru–poolne parkla on väike.

Parkimine Kumu Valge tänava parklas on tasuta.

Kontakt

Mare Pedanik

auditooriumi programmijuht

Hele-Mai Madisson

auditooriumi projektijuht