fbpx

Otsing

Lisavõimalused

Kasuta võimalust anda oma üritusele lisaväärtus, tellides üritusele juurde juhitud näituseekskursioon või tutvudes Kumu näitustega iseseisvalt! Pakume ka võimalust lisada oma üritusele näitusesaalides toimuv vahva elamusprogramm või loov töötuba mõnes Kumu kunstiateljees. Kõiki meie võimalusi saab omavahel kombineerida.

Tutvu meie näituseprogrammiga:

Kumu näitused

Ekskursioonid

Kumu kunstimuuseumis on kõigil näitustel võimalik tellida juhitud ringkäik, mis sobib nii turismigruppidele, töökollektiividele kui ka peredele ja sõpruskondadele.
Ekskursioone on võimalik tellida ka võõrkeeltes.

Ekskursioonide tellimine

Elamusprogrammid

Kumu kunstimuuseumis saab tellida mitmesuguseid programme, mis kõik on kohandatavad just teie soovidele!

Programmid algavad ringkäiguga Kumu näitustel. Vastavalt soovile on võimalik keskenduda eri perioodidele: kunstiklassikale, siinsetele modernismi suurmeistritele, sotsrealismile, avangardile või kaasaegsele kunstile. Ringkäigule näitustel järgneb ka loominguline osa – kunstianne pole tingimata vajalik, loovus on olemas kõigis inimestes. Kumu stuudiotes on elamusprogrammide raames võimalik joonistada, maalida, graafikat trükkida, keraamikat valmistada jpm. Kui loovtöö ei köida, saab valida muid võimalusi, kuidas seltskonnas üksteisega kunsti kaudu rohkem tuttavaks saada ning meeleolukalt aega veeta.

Elamusprogrammide tellimine

Tellitavad töötoad ja koolitused

Korralda meeldejääv sünnipäev, firmapidu või muu tähistamist vääriv üritus Kumu kunstistuudios! Viime kogenud koolitajate juhendamisel läbi erinevate kunstitehnikate ühekordseid kursuseid. Stuudiotunni jooksul sünnivad ainulaadsed kunstiteosed, mille autoriteks olete just teie ise!

Töötoa tehnika, temaatika ja formaat kohandatakse vastavalt tellija soovile ja vajadustele.

Töötubade tellimine