fbpx

Otsing

Lisavõimalused

Kasuta võimalust anda oma üritusele lisaväärtus, tellides oma ürituse juurde lisaks ekskursiooni või tutvudes Kumu näitustega iseseisvalt! Pakume ka võimalust lisada oma üritusele näitusesaalides toimuv vahva elamusprogramm või loov töötuba mõnes Kumu kunstiateljees. Kõiki meie võimalusi saab omavahel kombineerida.

Tutvu meie näituseprogrammiga:

Kumu näitused

Ekskursioonid

Kumu kunstimuuseumis on kõigil näitustel võimalik tellida juhitud ringkäik, mis sobib nii turismigruppidele, töökollektiividele kui ka peredele ja sõpruskondadele.
Ekskursioone on võimalik tellida ka võõrkeeltes.

Ekskursioonide tellimine

Elamusprogrammid

Kumu kunstimuuseumis saab tellida mitmesuguseid programme, mis kõik on kohandatavad just teie soovidele!

Programmid algavad ringkäiguga Kumu näitustel. Vastavalt soovile on võimalik keskenduda eri perioodidele: kunstiklassikale, siinsetele modernismi suurmeistritele, sotsrealismile, avangardile või kaasaegsele kunstile. Ringkäigule näitustel järgneb ka loominguline osa – kunstianne pole tingimata vajalik, loovus on olemas kõigis inimestes. Kumu stuudiotes on elamusprogrammide raames võimalik joonistada, maalida, graafikat trükkida, keraamikat valmistada jpm. Kui loovtöö ei köida, saab valida muid võimalusi, kuidas seltskonnas üksteisega kunsti kaudu rohkem tuttavaks saada ning meeleolukalt aega veeta.

Elamusprogrammide tellimine

Tellitavad töötoad ja koolitused

Korralda meeldejääv sünnipäev, firmapidu või muu tähistamist vajav üritus Kumu stuudios! Viime kogenud koolitajate juhendamisel läbi erinevate kunstitehnikate ühekordseid kursuseid.
Töötoa tehnika, temaatika ja formaat kohandatakse vastavalt tellija soovile ja vajadustele.

Töötubade tellimine

 

Tellitav koolitus ja online-kunstisündmus

Lühikursus “Kaasaegne kunstielu Eestis” annab ülevaate, kuidas meie kaasaegne kunstielu toimib – millised on tähtsamad organisatsioonid, kes kunstielu mõjutavad, kes on praegusajal olulisemad tegutsevad kunstnikud ning millised põnevad kunstisündmused aset leiavad. Kursusel käsitletakse ka kunstielu kujunemise põhjusi alates taasiseseisvumisest, Eesti kunstielu regionaalses ning laiemas rahvusvahelise kunstielu kontekstis jpm.

Koolitus sobib kollektiivile või seltskonnale, kel on huvi saada süstemaatiline ülevaade ühest Eesti kultuurivaldkonnast ning viia end kurssi sellega, mis on just praegu – kaasajal – toimumas.

Kumu kunstimuuseum pakub ka võimalust tellida omale kunstispetsialist koju ekraani vahendusel. Tunniajalise online-kunstisündmuse raames saavad kuulajad reaalajas ülevaate neile meelepärase teema või näituse kohta ning soovi korral esitada läbiviijale küsimusi või üheskoos arutleda kerkinud teemade üle. 

Telli koolitus