Konverentsikorraldajale infoks

Garantiikiri

Kui olete teinud ruumile eelbroneeringu e-posti või telefoni teel, siis reserveeringu kinnituseks palume hiljemalt kahe nädala möödumisel esialgsest eelbroneeringust saata garantiikiri tellija blanketil e-posti või posti teel, millega garanteerite arve tasumise vastavalt hinnakirjale. Garantiikiri peaks sisaldama ka sündmuse nimetust/teemat, kuupäeva ning ajalist kestvust. Palume lisada ka tellija asutuse täielik nimi, aadress, kontakttelefon ja registreerimisnumber.

Tehnika ja transport

Täpse nimekirja tehniliste tarvikute osas palume edastada hiljemalt 2 nädalat enne konverentsi algust, vastasel juhul on Kumu auditooriumil õigus reserveering annulleerida.

Vajadusel palume kliendil sõlmida Eesti Autorite Ühinguga vastavad lepingud ürituse toimumiseks (näiteks muusika kasutamise puhul).

Auditooriumi sissepääsu juures oleval LED-ekraanil konverentsi programmi kuvamiseks palume saata kava 1920 × 1080 pix, jpeg landscape formaadis.

Juhul kui soovite konverentsi raames kasutada lavakujunduses omapoolseid rekvisiite, lilleseadeid jms, siis on võimalik teostada transporti Laagna teelt (kanalist). Vajalik eelnev kooskõlastus kellaaegade ja isikute osas. Teavitusaeg ette vähemalt 24 h.

Vajalik auto number, juhi nimi ja kontakt, kellaaeg nii sisenedes (teenindus sisse) kui väljudes (teenindus välja sündmuse lõppedes).

Pistikupesad külastajatele asuvad paarisridades istmete all.

Wifi võrgu nimi auditooriumis – ekm

Sissepääs

Kuna Kumu kunstimuuseumi peauks on avatud vaid muuseumi lahtiolekuaegadel, siis palume korraldajatel informeerida oma kliente, et muuseumisse saab siseneda Kadrioru-poolsest uksest.

Toitlustus

Toitlustust Kumu auditoorium ei korralda. Kumu kunstimuuseumis pakub catering-teenust firma Reval Café Catering, kontakt: tel 56 922 188 või catering@revalcafe.ee

Kohvipauside ja väiksemate vastuvõttude tarvis saab kasutada 263 m2 suurust auditooriumi fuajeed, muuseumi kinniolekuaegadel või pidulikumate vastuvõttude tarvis saab toitlustust korraldada ka Kumu aatriumis.

Väljastpoolt maja cateringi ettevalmistus- ja koristusaeg kuulub samuti tasustamisele, juhul, kui see ei lange kokku teie poolt juba kasutatava ajaga.

Parkimine

Autode parkimiseks soovitame kasutada Lasnamäe-poolset Valge tänava suurt parklat. Vähesed autod mahuvad ka Kadrioru-poolsele küljele. Parkimine on tasuta.

Lisavõimalused

Ekskursioonide ja teiste muuseumis lisategevust pakkuvate võimaluste osas palume pöörduda: kumu@ekm.ee, tel 602 6074.