fbpx

Otsing

Kumu kunstimuuseum asub Kadrioru pargi ja Lasnamäe linnaosa vahelisel paenõlval ning on ligipääsetav nii ühistranspordiga, autoga, jalgrattaga kui ka jalgsi.

Weizenbergi 34 / Valge 1
10127 Tallinn

Jalgsi ja jalgrattaga

Kõige otsem tee Tallinna kesklinnast on tulla mööda Narva maanteed ja läbi Kadrioru pargi Weizenbergi tänava lõppu (jalgsi u 35 min, jalgrattaga u 20 min).

Ühistranspordiga

Trammiga

Kopli – Balti jaam – Hobujaama – Kadriorg: nr 1
Tondi – Vabaduse väljak – Hobujaama – Kadriorg: nr 3
Lõpp-peatusest „Kadriorg“ Weizenbergi tänava lõppu (teekonna pikkus u 10 min)

Bussiga

Estonia – Kivisilla – Kumu: nr 31, 67, 68. Peatuse juures olevast trepist üles ja paremale
Viru keskuse bussiterminal – J. Poska: nr 1a, 8, 29, 34a, 35, 38, 44, 51
Männiku – Vabaduse väljak – Viru – J. Poska: nr 5
Veerenni – Autobussijaam – Kumu (muuseumi kõrval): nr 39

Vaata ka Tallinna ühistranspordikaarti

Auto ja ekskursioonibussiga

Mööda Laagna teed:

Kesklinnast mööda Laagna teed tulles keerata paremale üles Võidujooksu sillale (2. sild kesklinna poolt). Sillalt väljudes keerata vasakule, siis kohe paremale (Valge tn suunas) ja sõita tänava lõppu. Tänava lõpust keerata vasakule. Jälgida pruune Kumu silte.

Mööda Narva maanteed:

Sõita otse mööda Narva maanteed Lasnamäe poole, seejärel Russalka juurest üles Lasnamäe suunale, siis otse edasi ja mäele jõudes pöörata pärast suurt autoparklat paremale. Jälgida pruune Kumu silte.

Tasuta parklad asuvad muuseumi kõrval Valge tänava (Google Mapsi viide „Kumu Parking“) ja Mäekalda tänava (Google Mapsi viide „Kumu“) ääres.

Invaparkla asub Mäekalda tänava ääres.
Ekskursioonibussil soovitame parkida Valge tänava parklasse.

Ligipääsetavus

Kumu kunstimuuseum asub Kadrioru pargi ja Lasnamäe linnaosa vahelisel paenõlval. Muuseumil on kaks sissepääsu, millest üks asub Kadrioru pargi pool ja teine Lasnamäe pool. Sisenedes Kadrioru-poolsest uksest, jõuate mööda kumerat kaldteed Kumu 1. korrusele, kus asub ka kohvik ja auditoorium. Kumu uksed ei avane automaatselt. Ustel on meandrikujulised käepidemed. Uksed avanevad väljapoole.

Kassa ja garderoob asuvad 2. korrusel, sinna jõudmiseks tuleb uksest otse edasi mööda kergelt kaarduvat kaldteed üles minna. Kaldtee pikkus on umbes 30 meetrit.

Lasnamäe poolt tulles saabute muuseumisse läbi sisehoovi, mis treppide ja kaldteedega teid peasissekäiguni juhatab. Peasissekäik avaneb Kumu 2. korruse aatriumisse. Sealt leiate otse eest Kumu maketi ja info- ja kassaleti, vasakule jääb muuseumipood, infoleti taga asub garderoob. Garderoobi vasakul küljel asuvad Kumu hariduskeskuse ruumid, lukustatavad kapid ja meeste tualettruumid, garderoobist paremale jäävad samuti lukustatavad hoiukapid ja naiste tualettruumid. Peasissekäigust paremale jääb Kumu suur saal.

Tasuta parklad asuvad muuseumi kõrval Valge tänava ja Mäekalda tänava ääres.

Programmid erivajadusega inimesele