fbpx

Otsing

Perehommik: Ukraina kunstirajal 07.05.2023 | 12.00

Kumu kunstimuuseum
Hind
14 €

Üks täiskasvanu ja ühe pere alaealised lapsed 14 €. Kaks täiskasvanut koos pere alaealiste lastega 24 € (perepilet). Pilet müügil kassas

Foto: Helen Melesk
Pereüritus

Perehommik: Ukraina kunstirajal

Kumu kunstimuuseum ootab mais kõiki peresid endale külla, et üheskoos uurida Kumu näitust. Kumu Perehommikud on kunstimuuseumi sari 4–8-aastastele lastele ja nende peredele.
Mais toimub Kumu perehommik näitusel „Futuromarennia. Ukraina ja avangard, kus läbi kunstivaatluse saame rohkem teada ka Ukraina kohta. Näitusel uurime ühte tulevikule keskendunud kunstivoolu ning tutvume paljude julgete, hulljulgete ja kohati mässumeelsete kunstikatsetustega, millest on saanud Ukraina kultuuriloo oluline osa.
Perehommiku programm lõppeb loovtööga Kumu ateljees.
Iga kuu esimesel ja teisel pühapäeval kell 12.00–13.30 ootab Kumu tunnijuht lapsi koos nende vanematega elava kunsti keskele. Igas kalendrikuus tehakse põgusalt tutvust ühe uue näitusega Kumus ja leitakse üles seal peidus olevad lood. Lisaks saavad lapsed võimaluse katsetada ateljeedes põnevaid loovtöid.

Igas kalendrikuus tehakse põgusalt tutvust ühe uue näitusega Kumus ja leitakse üles seal peidus olevad lood. Lisaks saavad lapsed võimaluse katsetada põnevaid loovtöid ateljeedes.

Eelnevalt on kasulik üle vaadata ka Muretu muuseumikülastuse meelespea  ja Külastaja meelespea