Kultuurikorraldajale infoks

Garantiikiri

Kui olete teinud ruumile eelbroneeringu e-posti või telefoni teel, palume reserveeringu kinnituseks saata hiljemalt kahe nädala möödumisel esialgsest eelbroneeringust garantiikiri tellija blanketil e-posti või posti teel, millega garanteerite arve tasumise vastavalt hinnakirjale. Garantiikiri peaks sisaldama ka sündmuse nimetust/teemat, kuupäeva ning ajalist kestust. Palume lisada ka tellija asutuse täielik nimi, aadress, kontakttelefon ja registreerimisnumber.

Tehnika ja transport

Tehniliste vajaduste täpse nimekirja palume kooskõlastada vähemalt 2 nädalat enne sündmuse algust.

Juhul kui soovite etendustegevuse raames kasutada lavakujunduses omapoolseid rekvisiite, siis on võimalik teostada transporti Laagna teelt (kanalist). Vajalik eelnev kooskõlastus kellaaegade ja isikute osas. Teavitusaeg ette vähemalt 24 h.

Vajalik: auto number, juhi nimi ja kontakt, kellaaeg nii sisenedes (teenindus sisse) kui väljudes (teenindus välja sündmuse lõppedes).

Turvaeeskirjad

Juhime tähelepanu, et etendustegevuse käigus ei tohi kasutada elavat tuld ega rohket lavatossu. Auditoorium on kunstimuuseumi osa ning turvaeeskirjade kohaselt on elava tule ja rohke tossu kasutamine keelatud. Rekvisiitide ja tehnika paigutamisel tuleb korraldajal arvestada, et auditooriumi ja fuajee seintesse ja põrandasse ei tohi puurida auke ega kinnitada midagi naelte või kruvidega. Rekvisiitide ja lavakonstruktsioonide kinnitamise korraldab ja selle turvalisuse eest vastutab ruumi rentija. Palume toidu ja joogiga auditooriumisse mitte siseneda. Täname mõistva suhtumise eest!

Piletimüük ja info levik

Kumu auditoorium aitab teie sündmust levitada Kumu infolistide ning kodulehe kaudu. Selleks palume edastada vajalik info juhul, kui peate seda tarvilikuks.

Kumus on võimalik Piletilevi piletimüük tund enne etenduse algust. Korraldaja sõlmib vastavad kokkulepped Piletileviga.