fbpx

Otsing

Turismifirmale ja giidile

Turismifirmale

Eesti Kunstimuuseumil on tihe koostöö erinevate turismifirmadega. Kui soovite regulaarselt vahendada Kumu kunstimuuseumi ja teiste Eesti Kunstimuuseumi filiaalide külastusi ja teenuseid, sõlmime teiega koostöölepingu.

Lepinguliste koostööpartnerite mugavamaks ja kiiremaks teenindamiseks on loodud e-tellimiskeskkond, mille kaudu saab teha broneeringuid ning tellida giidi- ja lisateenuseid.

Info saamiseks ja lepingu sõlmimiseks palume pöörduda:

Piret Järvan

turundus- ja teenindusvaldkonna juht

Giidile

Muuseumis on lubatud ekskursioone läbi viia vaid koolituse läbinud atesteeritud giididel, kelle töötõendiks on Kumu kunstimuuseumi giidi rinnasilt.  Atesteeringu saamiseks on vaja läbida Kumu giidide baaskoolitus ning sooritada litsentsieksam.

Kumu giidide baaskoolitus 2022

Kumu kunstimuuseum korraldab 24.–26. jaanuaril giidide baaskoolituse, mis on mõeldud giiditöö huvilistele, kes soovivad viia läbi ekskursioone kunsti keskel, kuid neil puudub Kumu litsents või oleks vaja selle kehtivust uuendada.
Giiditöö kogemus tuleb kasuks, kuid pole koolitusel osalemise eeltingimuseks. Kindlasti peaks koolitusel osalejal olema huvi kunsti ja selle ajaloo vastu!

Kumu giidide baaskoolitus aastal 2022

Anastassia Langinen

hariduskeskuse koordinaator
Eesti Kunstimuuseum soovib pakkuda külastajatele meeldivat külastuskogemust. Palume järgida head tava, et hoida muuseumi varasid ja arvestada kaaskülastajatega.
Külastaja meelespea