Tagasi kalendrisse

Väikelastehommik „Tasapisi”: Väikesed maadeavastajad

Väikelastehommik „Tasapisi”: Väikesed maadeavastajad

Aeg: 06.11.19  11:00–12:00
Asukoht: Kumu näitusesaalid
Hind: 12 €

Näitusel “Vallutaja pilk. Lisa Reihana „In Pursuit of Venus“”

Seekordsel seiklusterohkel väikelastehommikul muutuvad lapsed maadeavastajateks ning reisivad kaugetesse ja eksootilistesse paikkadesse. Vaatame, kuidas elavad troopiliste maade rahvad ning saame osa pärismaalaste kultuurist. Kuulame toredaid rütme, teeme enda tehtud pillidega muusikat ning uurime, milliseid troopilisi saadusi sealne loodus meile pakub. Maadeavastajate teekond viib lapsed ka põhjamaa rahvaste juurde, kus ootavad juba teised kombed ja tavad, mida vaadata ja kogeda.  

Iga kuu esimesel ja teisel kolmapäeval toimuvad Kumu kunstimuuseumis väikelastehommikud, mis on mõeldud neile kõige pisematele vanuses 1–3 eluaastat. Koos lapsevanema või saatjaga on nad oodatud tutvuma kunstiga läbi lugudejutustamise, mängu, muusika, liikumise ja teiste toredate loovtegevuste. Iga kohtumine tiirleb ümber uue huvitava teema, mida avavad mänguliselt Kumu hariduskeskuse töötajad. Eelnevalt on kasulik üle vaadata ka muretu muuseumikülastuse meelespea.

Vaata “Tasapisi” kohtumiste sügis-talv 2019 kalendrit

Jaga oma pilte kohtumistest: #kumutasapisi

Eelregistreerida pole tarvis. Kohtumispunkt Kumu kassade juures, mille läheduses asub ka kunstnik Marko Mäetamme toredate tegelastega värvimisnurk, kus saab aega parajaks teha.

Ühekordsel külastusel on perehommiku pilet 12 eurot (täiskasvanu ja ühe pere lapsed). Kahe saatva täiskasvanu puhul soovitame osta perepileti.
Osaleda saab ka Eesti Kunstimuuseumi perehommikute ühiskaardiga (sisaldab 5 perehommikut omal valikul Kadrioru kunstimuuseumis või Kumu kunstimuuseumis), mille hind on 55 eurot.

 

 

.