Tagasi kalendrisse

Pikad kolmapäevad Kadriorus: Come in. Sisekujundus kaasaegse saksa kunsti meediumina

Pikad kolmapäevad Kadriorus: Come in. Sisekujundus kaasaegse saksa kunsti meediumina

Aeg: 17.04.13  18:00–20:00
Asukoht: Kumu näitusesaalid

Kolmapäeval, 17. aprillil kell 18 kutsub Kumu kunstimuuseum kõiki kunstihuvilisi sarja „Pikad kolmapäevad Kadriorus” raames näitusele „Come In. Sisekujundus kaasaegse saksa kunsti meediumina”, kus toimub kunstnik Sigrid Viiri artist-talk.

Kunstnik Sigrid Viiriga vestleb tema töödest kunstiteadlane ja -kriitik Karin Paulus.

Näitus „Come In. Sisekujundus kaasaegse saksa kunsti meediumina” uurib kaunite kunstide ja rakenduskunsti kokkupuuteala ning joonistab välja nende ühisosad ja lahknevused. Esmapilgul täiesti tavaliste interjöörielementidena näivad disainilahendused − pingid, diivanid, lauad, lauanõud, interjööri kuuluvad asjad ja muud objektid − osutuvad lähemal vaatlusel düsfunktsionaalseteks. Nende objektide eesmärk on eelkõige peegeldada ideid, mõttearendusi ja kohatõlgendusi, mida erinevad sisekujundus- ja arhitektuurielemendid loovad ja pakuvad.

Artist-talk toimub aprilli lõpuni kestva publikuprogrammi „Pikad kolmapäevad Kadriorus” raames. Mikkeli muuseum, Kadrioru kunstimuuseum ja Kumu kunstimuuseum on kolmapäeviti avatud kella 20ni.

Veeda kolmapäeva õhtud Kadriorus – Kadrioru kunstimuuseum, Mikkeli muuseum ja Kumu kunstimuuseum on avatud kella kaheksani.

Üritused toimuvad algusega kell 18.00. Kevadhooajal 2013: iga kuu 1. kolmapäeval Mikkeli muuseumis, iga kuu 2. kolmapäeval Kadrioru kunstimuuseumis, iga kuu 3. ja 4. kolmapäeval Kumu kunstimuuseumis. Vaata sarja “Pikad kolmapäevad Kadriorus” teisi üritusi siit.

Sissepääs muuseumipiletiga.

NB! Pikkade kolmapäevade püsikülastajatele soovitame Eesti Kunstimuuseumi Kadrioru filiaalide ühispiletit, mis kehtib üks aasta ja tagab ühekordse sissepääsu igasse filiaali. Peredele soovitame perepiletit! Vaata ka muuseumide ühispiletite ja perepiletite soodushindu!