Tagasi kalendrisse

„LAULUD VÕI NII…” Vladislav Koržets, Riho Sibul ja Ain Agan

„LAULUD VÕI NII…” Vladislav Koržets, Riho Sibul ja Ain Agan

Aeg: 30.11.17  19:00–20:30
Asukoht: Kumu auditoorium
Hind: 20/17 müügil Piletilevis

30. novembril kell 19 astuvad Kumu auditooriumis üles kolm armastatud meest: Vladislav Koržets (sõna), Riho Sibul (laul, kitarr), Ain Agan (kitarr). Et jagada teiega seda, mida neile teile jagamiseks jagatud.

1984. aastal sündis laul “Aed”, mille Riho Sibul komponeeris oma sõbra Vladislav Koržetsi tekstile. Järgnevate aastakümnete vältel sündis juurde uusi laule nagu “Videvik”, “Tähesära”, “Puudutus”, “Pisitasa” jne.

2011. aastal vormus Riho ja Vladislavi koostöö heliplaadiks “Kahemehesaag”, ent mitmeid laule on loodud ka pärast seda. 2016. aastal üllitas Vladislav oma laulutekstid raamatuna “Laulud või nii” ning pälvis nende eest Eesti Kultuurkapitali luulepreemia.

Ka kontserdi “Laulud või nii” selgrooks on Riho poolt Vladislavi tekstidele loodud laulud Riho Sibula esituses. Vladislav lisab omalt poolt seni viisistamata luuletusi ja mõtisklusi inimesest, kõiksusest ja ilmas olemisest. Ain Agan lisab toimuvale omalt poolt imelisi helivärve. Ega rohkem väga lisada oskagi. Ehk vaid seda, et lubatud on nii naer kui ka nutt.

Piletid hinnaga 20/17 müügil Piletilevis ja tund enne algust kohapeal