Tagasi kalendrisse

Kumu perehommik: Unustatud raju

Kumu perehommik: Unustatud raju

Aeg: 03.02.19  12:00–13:00
Asukoht: Kumu näitusesaalid
Hind: 12 €

Veebruari perehommik viib meid Kumu 5. korruse kaasaegse kunsti galeriisse vaatama üheksakümnendatel varju jäänud või unustatud kunstiteoseid. Teoste vaatamiseks ja mõistmiseks tuleb seekord detektiivi kombel lahendada salakirja, mõelda tagurpidi, muukida häälekoodi, astuda ligi ja panna käed külge ning mitte kohkuda ootamatust ja rajust eneseväljendusest. Ateljees saab näitusemuljed vormistada zine-formaadis ajaleheks.

Näitusel „Salatoimikud [Üheksakümnendate kartoteek]
Kumu kunstimuuseumi sari 4–8-aastastele lastele

Iga kuu esimesel ja teisel pühapäeval kell 12.00–13.30 ootab Kumu tunnijuht lapsi koos nende vanematega elava kunsti keskele. Igas kalendrikuus tehakse põgusalt tutvust ühe uue näitusega Kumus ja leitakse üles seal peidus olevad lood. Lisaks saavad lapsed võimaluse katsetada ka põnevaid loovtöid ateljeedes.

Ühekordsel külastusel on perehommiku pilet 12 eurot (täiskasvanu ja ühe pere lapsed). Kahe saatva täiskasvanu puhul soovitame osta perepileti.
Osaleda saab ka Eesti Kunstimuuseumi perehommikute ühiskaardiga (sisaldab 5 perehommikut omal valikul Kadrioru kunstimuuseumis või Kumu kunstimuuseumis), mille hind on 55 eurot.

vene keeles
17.02.2019 kell 12.00