Tagasi kalendrisse

Kumu noorteklubi infoõhtu

Kumu noorteklubi infoõhtu

Aeg: 17.09.19  17:00–18:00
Asukoht: Kumu hariduskeskus
Hind: Tasuta

Ära oota muutusi – loo neid ise! Tule Kumu noorteklubisse! 

Ootame kandideerima 15–20aastaseid noori.

Juba mõnda aega tegutseb Kumu kunstimuuseum vahetus dialoogis noortega. 2015. aastal loodud Kumu noorteklubi liikmed planeerivad üritusi nii omavanustele kui ka laiemale publikule. Noorteklubi eesmärgiks on pakkuda programmis olevatele näitustele uudset lähenemist, lisaks põnevaid töötubasid ning arendavat ja lõbusat vaba aja veetmist. Kooskäiv seltskond on kirev – liikmete hulgas on nii kunstikoolikasvandikke, melomaane, arvutitarku, surfareid ning moefanaatikuid kui ka kirjandus-, tantsu- ja teatrihuvilisi.

Kumu noorteklubis osalemine on tasuta.

Soovid noorteklubist rohkem teada? 17. septembril kell 17.00 toimub noorteklubi infoõhtu, kus tutvustatakse nooreklubi tegevust ja konkreetsemaid plaane uueks hooajaks ning osaletakse ühiselt põnevas töötoas.

Kumu noorteklubi pakub:

  • Põnevate ürituste korraldamist Kumus
  • Uusi tutvusi ja mõnusat seltskonda
  • Kaasaegsete kultuuriasutuste külastamist
  • Uute teadmiste ja oskuste omandamist
  • Inspireerivat keskkonda

Sel sügisel on noorteklubi fookuses eneseloomine ja -teadlikkus, kaasaegne tants, eksperimentaalne liikumine ja kehalisus ning keha ja selle jõustamine. Ühiselt planeeritakse teiste ürituste seas ka Kumu noorteõhtu, mis täidetakse taaskord meeldejäävate helide, kunsti, tantsu, muusika ning mõnusa seltskonnaga.

Üritus Facebookis.

Rohkem infot Kumu noorteklubist siin.

Huvi korral täida ankeet Kumu kodulehel kuni 18. septembrini siin.

→ fb & instagram: kumunoorteklubi

#nooredkumus