Tagasi kalendrisse

Kumu linnalaager: Suvi graafikaga

Kumu linnalaager: Suvi graafikaga

Aeg: 25.06.18–29.06.18  14:00–17:30
Asukoht: Kumu näitusesaalid, Kumu hariduskeskus
Hind: 75 €

Kumu ootab suvevaheajal lapsi graafikat tegema!

Sobib alates 10. eluaastast
Rühmas kuni 15 last
Keel: eesti

Viiepäevane kunstistuudio sobib hästi kõigi erinevate graafikatehnikate põhiliikide läbiproovimiseks. Trükikunsti tehnikad on pisut salapärased, protsess maagiline ja tulemus uhke! Lisaks töötubadele tutvutakse Kumu näitusel Mõeldes labürindist. 50 aastat Tallinna Graafikatriennaali“ graafika ajalooga ja õpitakse eristama erinevaid tehnikaid.

Eksperimenteerime kõrgtrüki, sügavtrüki ja lametrükiga. Valmivad oma kujundatud tõmmised ofordi-, linooli- ja serigraafia tehnikates. Trükime erinevatele pabermaterjalidele ja ka särkidele-kottidele. Igale tehnikale eelneb teemapüstitus, millele kogume inspiratsiooni Kumu näitustelt.

Graafikalaagri juhendaja on Tallinnas elav ja töötav graafik ja joonistuskunstnik Britta Benno (1984). Ta on omandanud magistrikraadi Eesti Kunstiakadeemia vabade kunstide teaduskonnas graafika erialal. Hetkel töötab ta EKA-s joonistuskursuste läbiviijana ning lisaks kunstiõpetajana Vanalinna Hariduskolleegiumi Kunstikoolis.

Hind osaleja kohta 75 € (sisaldab töövahendeid ja kerget einet)

Registreerumine ja lisainfo: kumu@ekm.ee, tel 5343 9230
Registreeri laps SIIN

Päeva algus kell 14.00
Einepaus kell 15.00
Päeva lõpp kell 17.30

Maksmine toimub ülekandega arve alusel. Arve edastatakse hiljemalt 14 päeva pärast registreerimist. NB! Kuna Kumu linnalaager valmib koostöös toitlustusasutusega, siis kahjuks ei laiene linnalaagri osalustasule tulumaksusoodustus.

Vaata kõiki Eesti Kunstimuuseumi suvelaagreid siit