Tagasi kalendrisse

Flamenkokvinteti „Castaño” etendus „Abanico”

Flamenkokvinteti „Castaño” etendus „Abanico”

Aeg: 16.03.19  19:00–20:00
Asukoht: Kumu auditoorium
Hind: 10 € / 12 €

Kalli Pikas – tants
Ruber Veliz – laul
Anton Golovko – laul/kitarr
Jorge Arena – kitarr
Zsolt Bánhalmi – löökpillid

Flamenkokvintett „Castaño” esituses näeb publik laval flamenkotantsu ja -laulu ning kitarri- ja kahonimängu hispaanlasest, venelasest, ungarlasest, kuubalasest ja eestlasest noore artisti tunnetamise ja tõlgendamise kaudu.

Tundeelamuslik kontsertprogramm „Abanico” kätkeb endas lisaks eelpoolmainitule võimalust näha laval lehvikut erinevates situatsioonides – tarbeesemena, aksessuaarina, kostüümi osana kui ka pisikese vimkana, et etendus saaks vaatajale soe, külluslik ja veetlevalt meeldejääv.

Trupp alustas oma tegevust kvartetina 2015. aastal. Nimi „Castaño” („Kastanipuu”) tuletatigi toonase kosseisu liikmete esitähtedest – KAlli, STefania, ANton, JOrge. 2017. aastal liitus bändiga perkussionist Zsolt Bánhalmi ja uue koosseisuga esines „Castaño” möödunud suvel koos Tartu flamenkotantsustuudio Duendega esimeste eestlastena Tamperes Põhjamaade suurimal ja vanimal flamenkofestivalil. Aasta varem astuti sama koosseisuga üles ka Venemaal. Kvarteti loomis- ja kooskäimiskohaks ongi Tartus 18 aastat tegutsev tantsustuudio Duende. Hetkel on olude sunnil vahetunud bändi laulja. Armeenlannat Stefania Airapetjan-Adili asendab kuubalane Ruber Veliz.

Piletid ja täpsem info Piletilevis
https://www.facebook.com/castanoflamencoquartet/