Tagasi kalendrisse

Ekskursioon 60+: Rändurid. Reisimine ja migratsioon Kesk- ja Ida-Euroopa uues kunstis

Ekskursioon 60+: Rändurid. Reisimine ja migratsioon Kesk- ja Ida-Euroopa uues kunstis

Aeg: 27.10.17  12:00–13:00
Asukoht: Kumu näitusesaalid
Hind: Osalemine muuseumipiletiga

Vaataja ees avanevad reisimise ja rändamise kõikvõimalikud vormid Ida-Euroopa minevikust ja olevikust, mida täiendavad Eesti kunstnike reisimütoloogiad. Osa sellest teravmeelsest ja minevikumälestustega mängivast projektist oli esmakordselt eksponeeritud 2015. aasta Veneetsia biennaalil.

Töötuba: plekkpurgid ja taaskasutus

Inspireeritult Karel Koplimetsa taaralaevast antakse plekkpurkidele uus elu. Võimalusi on arvukalt ja iga soovija leiab endale sobiva taaskasutusviisi.

Mõnusas tempos toimuv tunniajaline ringkäik väärikate seltskonnas koos programmijuhiga, mille käigus saadakse lähemalt tuttavaks uute näitustega Kumus. Tegu pole pelgalt juhitud näitusekülastusega, kuna hea seltskond pakub ühtlasi võimalust vestlusringis huvitavatel teemadel arutleda ja oma kunstimuljeid teistega jagada.

Koos iga näitusekülastusega on soovijail võimalus osa võtta ka tunnisest töötoast. Meisterdamise käigus õpib uusi nippe ja valmib midagi toredat. Töötoas osalemine on muuseumipileti hinna sees, mis katab nii juhendamise kui ka kõik vajalikud töövahendid.

Ekskursiooni kestus 60 minutit
Töötoa kestus 60 minutit
Kogunemine Kumu infolaua juures

Ringkäigul ja töötoas osalemine muuseumipiletiga (täispilet 8 € / sooduspilet 6 €). Korduvkülastamise puhul soovitame kaaluda Kumu aastapileti soetamist.

 

Adéla Babanova. Tagasipöördumine Adriaporti. Videostill. 2013. Kunstniku ja PRAGOPROJECTi loal