Tagasi kalendrisse

60+ ekskursioon: Mõeldes labürindist. 50 aastat Tallinna graafikatriennaali

60+ ekskursioon: Mõeldes labürindist. 50 aastat Tallinna graafikatriennaali

Aeg: 25.05.18  12:00–13:00
Asukoht: Kumu näitusesaalid
Hind: Osalemine muuseumipiletiga

Ajalood erinevad sageli üksteisest. Näitus jälgib auhinnatud tööde kaudu suure Baltimaade ühisnäituse kasvamist rahvusvaheliseks post-graafika ürituseks. Näitus toimub koostöös SA Tallinna Graafikatriennaaliga.

Töötuba: graafika – loodustrükk

Sellekordses töötoas katsetame loodustrüki tehnikaga, kus kasutame trükiprotsessis kevadisi lilleõisi, lehti ja muid looduslikke materjale, mis paberile enda kuju kõrval ka põnevaid tekstuure trükivad. Tegemist on lihtsa graafikatehnikaga, mida huvilised soovi korral hiljem ka kodus katsetada saavad.

Mõnusas tempos toimuv tunniajaline ringkäik väärikate seltskonnas koos programmijuhiga, mille käigus saadakse lähemalt tuttavaks uute näitustega Kumus. Tegu pole pelgalt juhitud näitusekülastusega, kuna hea seltskond pakub ühtlasi võimalust vestlusringis huvitavatel teemadel arutleda ja oma kunstimuljeid teistega jagada.

Koos iga näitusekülastusega on soovijail võimalus osa võtta ka tunnisest töötoast. Meisterdamise käigus õpib uusi nippe ja valmib midagi toredat. Töötoas osalemine on muuseumipileti hinna sees, mis katab nii juhendamise kui ka kõik vajalikud töövahendid.

Ekskursiooni kestus 60 minutit
Töötoa kestus 60 minutit
Kogunemine Kumu infolaua juures

Ringkäigul ja töötoas osalemine muuseumipiletiga (täispilet 8 € / sooduspilet 6 €). Korduvkülastamise puhul soovitame kaaluda Kumu aastapileti soetamist.

Laura Pappa, Elisabeth Klement. Plakat „Mõeldes labürindist. 50 aastat Tallinna Graafikatriennaali“. 2018