fbpx

Kumu noorteklubi

Kumu kunstimuuseumis tegutseb Kumu noorteklubi, mis korraldab põnevaid üritusi noortelt noortele ning mis käib koos kord nädalas. Noorteklubi annab ainukordse võimaluse rakendada oma varjatud andeid uutes huvitavates väljakutses ning leida endale selle käigus ägedaid mõttekaaslasi.

Noorteklubi

Kumu kunstimuuseum tegutseb vahetus dialoogis noortega. 2015. aasta kevadel loodud Kumu noorteklubi liikmed planeerivad üritusi nii omavanustele kui ka laiemale publikule. Eesmärgiks on pakkuda programmis olevatele näitustele uudseid lähenemisi, luua põnevaid töötubasid ning arendavaid ja lõbusaid vaba aja veetmisviise, muutes seeläbi muuseumi noortele meelepäraseks ja avatud keskkonnaks. Noortelt noortele!

Kooskäiv seltskond on kirev – liikmete hulgas on erineva taustaga noori: nii kunstikoolikasvandikke, melomaane, arvutitarku, surfareid ja moefanaatikuid kui ka kirjandus-, tantsu- ja teatrihuvilisi. Klubilisi seob huvi kaasaegse visuaalkultuuri ja sellega seonduva vastu. Üheskoos pannakse proovile meeskonnatöö ja projektijuhtimise oskused.

Kumu noorteklubi tegemisi jälgi Facebookis ja Instagramis!

Noorteklubi tutvustus

 

Uute liikmete vastuvõtt!

Kui oled 15–20-aastane ja sul on soov oma lennukad ideed ellu viia, arendada loovust, saada inspiratsiooni uute inimestega tutvumisest ning koos teistega esmalt ehk uskumatuna tunduvaid projekte teostada, siis Kumu noorteklubi on just see õige koht! Otsime noorte hulgast huvilisi, kellega koos arutleda selle üle, mis neid inspireerib ning kuidas võiks koos Kumuga edasi tegutseda. Ära oota muutusi ‒ loo neid ise!

Noorteklubis osaleja ei pea olema „selgelt tuvastatud“ kunstiandega, vaid julge lähenemisega uudishimulik noor. Igaüks on isemoodi loov! Kumu noorteklubis osalemine on tasuta, kuid nõuab liikmetelt pühendumist ning energiat, sest koos käiakse vähemalt korra nädalas teisipäeva õhtuti. Hoolimata sellest, et üritused toimuvad enamjaolt eesti keeles, on noorteklubisse oodatud nii eesti, inglise kui ka vene keelt kõnelevad noored.

Kontakt

Eva-Erle Lilleaed

stuudiote kuraator