Kumu noorteklubi

Kumu noorteklubi

Juba mõnda aega tegutseb Kumu kunstimuuseum vahetus dialoogis noortega. Vastava sihiga loodi 2015. aasta kevadel Kumu noorteklubi, mille liikmed planeerivad üritusi nii oma eakaaslastele kui ka laiemale publikule. Sooviks on pakkuda programmis olevatele näitustele uudset lähenemist, lisaks põnevaid töötubasid ning arendavat ja lõbusat vaba aja veetmist, muutes muuseumi seeläbi noortele meelepäraseks keskkonnaks. Noortelt noortele!

Kooskäiv seltskond on väga kirev – liikmete hulgas on erineva taustaga noori: kunstikoolikasvandikke, melomaane, arvutitarku, surfareid, moefanaatikuid ja mitmeid teisi. Klubilisi seob huvi kaasaegse kultuuri ja sellega seonduva vastu. Uudishimu rahuldamise kõrval pannakse alatasa proovile ka meeskonnatöö ja projektijuhtimise oskused.

Kumu noorteklubi tegemisi jälgi Facebookis ja Instagramis!

Uute liikmete vastuvõtt!

Kui oled 15–25-aastane ja Sul on soov oma lennukad ideed ellu viia, loovust arendada ning koos teistega esmalt võib-olla uskumatuna tunduvaid projekte teostada, siis Kumu noorteklubi vajab just Sind! Otsime noorte hulgast partnereid, kellega koos arutleda, mis neile huvi pakub ja kuidas võiks koos Kumuga edasi tegutseda. Ära oota muutusi ‒ loo neid ise!

Noorteklubis osaleja ei pea olema „selgelt tuvastatud” kunstiandega, vaid julge lähenemisega ja uudishimulik noor – igaüks on isemoodi loov! Kumu noorteklubis osalemine on tasuta, kuid nõuab liikmetelt pühendumist ning energiat, sest koos käiakse vähemalt korra nädalas neljapäeva õhtuti.

Kumu noorteklubisse kandideerimiseks täida ankeet sellel lingil. Ankeedi esitamise tähtaeg on 10. veebruar 2019.

Noorteklubi infoõhtu
Kas soovid noorteklubist rohkem teada saada? Tahad lähemalt tutvuda selle liikmetega? Parim võimalus selleks on kolmapäeval 6. veebruaril algusega kell 16.00 Kumu hariduskeskuse auditooriumis toimuv Kumu noorteklubi infoõhtu. Noorteklubi liikmed ja juhendajad tutvustavad eelmiste aastate tegevusi ja projekte ning toimub töötuba.

Tule Kumu noorteklubisse!