Hinnad ja tellimine

Hinnad | Tellimine | Tasumine | Garantiikiri

Hinnad

Kumu ekskursioon (kuni 90 min) eesti keeles 55 €
Kumu ekskursioon (kuni 90 min) võõrkeeles 65 €

Ekskursioonitasule lisandub muuseumi piletitasu*:

Kõik Kumu näitused (suur saal, 3., 4. ja 5. korrus)
Täispilet 10 € | Sooduspilet 7 € | Perepilet** 20 €

Kaasaegse kunsti näitused (5. korrus)
Täispilet 6 € | Sooduspilet 4 €

* Esmaspäeval, kui muuseum on külastajatele suletud, kehtib ekskursioonile topelt piletihind ning allahindlused muuseumi piletitele ei kehti. Vt rohkem infot allpool.

**kuni kaks täiskasvanut koos alaealiste lastega

Tellimine

Ekskursioonid Kumus toimuvad ainult ettetellimisel vähemalt 5 tööpäeva varem:
E–R 9.00–17.00
mob 5343 9230, e-post kumu@ekm.ee
Kuupäevad, kellaajad ja keeled kokkuleppel.

Ekskursioonigruppide suurus on kuni 35 inimest – kui grupid on suuremad, palume tellida kaks giidi.

Soovitame kinnitada tellimus vähemalt 1 tööpäev varem.

Tellimuse annulleerimine on võimalik hiljemalt 1 tööpäev varem. Selleks palume kindlasti saata e-kiri aadressile kumu@ekm.ee.

NB! Logistilistel põhjustel palume ka Kumut iseseisvalt külastaval grupil oma tulekust ette teatada, tehes seda võimalusel e-posti teel ning vähemalt 3 tööpäeva varem.

Juhime tähelepanu, et Kumus omavad õigust ekskursioone juhtida vaid kvalifitseeritud Kumu giidid! Kumu atesteeringut omavad giidid

Esmaspäeviti on muuseum suletud hooldustöödeks.

Suletud päevadel on erandkorras võimalik tellida ekskursiooni gruppidele, mis on suuremad kui 20 inimest. Suletud päeval kehtib muuseumis topelt piletihind (20 € / in; toetajapilet 24 € / in) ning allahindlused muuseumi piletitele ei kehti.

Tasumine

Sularahas ja maksekaardiga saab tasuda Kumu kunstimuuseumi kassas muuseumi lahtiolekuaegadel.

Arvega maksmise korral palume tellijal saata garantiikirja, mille alusel väljastab Eesti Kunstimuuseum ekskursiooni toimumise järgselt tellijale arve ning maksmine toimub ülekandega.

Võimalik on tasuda ka ülekandega ettemaksu arve alusel, mis peab olema tasutud vähemalt 48 tundi enne tellitud ürituse toimumist. Muuseum saadab arve PDF-vormingus. Arve koostamiseks on vajalik asutuse nimi ja reg. nr ning aadress, eraisiku puhul nimi, isikukood, aadress. NB! SA Eesti Kunstimuuseum ettemaksu ei tagasta.

Ekskursioonide eest on lepingulistel klientidel võimalik tasuda voucher’iga.

Garantiikiri

Garantiikiri tuleb esitada hiljemalt 5 tööpäeva enne ekskursiooni või programmi toimumist, soovitavalt e-posti teel aadressile kumu@ekm.ee.

Garantiikirja palume saata tellija blanketil ning adresseerida see SA Eesti Kunstimuuseumile, Weizenbergi 34 / Valge 1, 10127 Tallinn.

Garantiikirja palume märkida tellija/kontaktisiku andmed, tellitud ekskursiooni või haridusprogrammi nimi, kestus ja osalejate arv, toimumise kuupäev, arve tasuja rekvisiidid (asutuse nimi ja reg. nr ning aadress, eraisiku puhul nimi, isikukood, aadress) ja kontakttelefon, ning lisada lause: kinnitame, et tasume programmi (ekskursiooni, kursuse vm) eest vastavalt Eesti Kunstimuuseumi poolt esitatud arvele.

Ekskursioonide puhul palume lisaks ka kinnitada, et kui ekskursioon jääb ära tellija süül (tellija ei ole ekskursiooni õigeaegselt annulleerinud), kohustub tellija tasuma Eesti Kunstimuuseumile leppetrahvi, mis vastab broneeritud ekskursiooni tasule.