Elamusprogrammid ja sünnipäevad

Mängult või päriselt?

Lastele, noortele, täiskasvanutele

Andres Toltsi teosed on tihti pungil vastuoludest ja reaalsus on kujutatud harjumatult korrastatult. Maalid ja assamblaažid näitusel „Andres Tolts. Maastik vaikeluga“ kujutavad erksavärvilist ja selget, kuid võõrast maailma. Kunstnik ei lase meil hetkekski unustada, et tegu on pelgalt piltidega.

Elamusprogrammi „Mängult või päriselt?“ raames uuritakse koos programmijuhiga Andres Toltsi loomingut ja selle eripärasid. Programmi teises osas valmib näitusest inspireeritud väike popkunstiteos – pross. Klassikalist joonistusoskust vaja pole ja töötuba pakub rõõmu nii suurtele kui väikestele!

Programmi kestus 2 h

Hind lastele: kuni 10 osalejat 130 € grupp, kuni 15 osalejat 13 € in ja alates 15 osalejast 11 € in

Hind noortele ja täiskasvanutele: kuni 10 osalejat 150 € grupp, kuni 15 osalejat 15 € in ja alates 15 osalejast 13 € in

Võimalik tellida eesti, vene ja inglise keeles

Köleri kood – avastusretk kunstisaalis!

Lastele, noortele ja täiskasvanutele

Igal kunstiteosel on oma lugu – neisse on peidetud erinevaid tähendusi, tihti on need läbi elanud põnevaid seiklusi, rännanud koos omanikega, neid on üle maalitud, restaureeritud jne. Programmis osalejad kehastuvad uurijateks, kes liiguvad programmijuhilt saadud vihjete abil ülesandelt ülesandele, saades selle teekonna käigus teadlikumaks Eesti kunsti ajaloost ja avastades endas detektiivi, kelle peamisteks tööriistadeks on tähelepanelikkus, loogiline järeldusoskus ja võime eristada tähtsat informatsiooni ebaolulisest.

Programmi kestus 1,52 h

Hind lastele: kuni 10 osalejat 130 € grupp, kuni 15 osalejat 13 € in ja alates 15 osalejast 11 € in
Hind noortele ja täiskasvanutele: kuni 10 osalejat 150 € grupp, kuni 15 osalejat 15 € in ja alates 15 osalejast 13 € in

Võimalik tellida eesti keeles

 

Metsik Wiiralt!

Noortele ja täiskasvanutele

Elamusprogramm näitusel „Kurja lillede lapsed. Eesti dekadentlik kunst” keskendub eesti kuulsaima graafiku Eduard Wiiralti isikule ja loomingule. Programmi teises pooles saavad osalejad ka ise graafikas kätt proovida. Meeleolukas muuseumikogemus nii asutustele, sõpruskondadele kui ka sünnipäevalistele!

Programmi kestus 2 h

Hind: kuni 10 osalejat 150 € grupp, kuni 15 osalejat 15 € in ja alates 15 osalejast 13 € in

Võimalik tellida eesti, vene ja inglise keeles

 

Fantaasia 

Kõikidele vanusegruppidele

Lisaks väljatoodud programmidele on võimalik kombineerida ka oma sünnipäeva, firmapeo või mõne muu sündmuse tähistamine järgmistest komponentidest:

  • Näituse külastus: ringkäigul võib vaadata nii Eesti kunsti klassikat kui ka mõnda Kumu vahetatavatest näitustest. Parasjagu avatud näituste kohta saab ülevaate siit. Oleme välja töötanud ka mõned näituse külastuse variandid – valikus on nii traditsioonilisi ekskursioone kui ka mängulisemaid lähenemisi, mille leiate siit. Kestus 1–1,5 h.
  • Loominguline töötuba/stuudio. Kestus 1–1,5 h.

 

Hind lastele: kuni 10 osalejat 130 € grupp, kuni 15 osalejat 13 € in ja alates 15 osalejast 11 € in
Hind noortele ja täiskasvanutele: kuni 10 osalejat 150 € grupp, kuni 15 osalejat 15 € in ja alates 15 osalejast 13 € in

Meeleoluka sünnipäevalaua katab Kumu kohvik. Täpsemat infot catering’i ja peolaua tellimise kohta küsi info@revalcafe.ee või vaata www.revalcafe.ee/catering