Elamusprogrammid ja sünnipäevad

Elamusprogramm „Mood – kantav sõnum“
Meeleolukas näitusekülastus sõpruskondadele, peredele ja asutustele.
Avasta sõprade, kolleegide või perega Kumu näituseid „Sots art ja mood. Kontseptuaalsed rõivad Ida-Euroopast“ “ ja „Gustav Klucis. Vene 1920.–1930. aastate avangard“*. Meeleoluka elamusprorgammi raames tutvustab Kumu programmijuht näituseid ja kõigil osalejatel on võimalus stuudiotes katsetada ka erinevate materjalide ja sümbolitega ning luua enda isiksust peegeldav kandekott.
*Näitus „Gustav Klucis. Vene 1920.–1930. aastate avangard“ lisandub programmi alates 12. aprillist.
Ettetellimisel. Eesti, vene ja inglise keeles
Programmi hind: gruppidele alla 10 osaleja grupihind 180 €. Iga lisanduv osaleja 18 €. Programm sobib gruppidele kuni 20 osalejat.
Kestus: 2h

Nihestatud vaated
Noortele ja täiskasvanutele
Elamusprogramm näitusel „Gordon Matta-Clark: anarhitekt. Anu Vahtra: eemaldamise teel tervikuni“.
Kogu kokku sõbrad, pere või kolleegid ja tule avasta anarhitekti Gordon Matta-Clarki teoseid meeldivas seltskonnas koos professionaalse programmijuhiga. Lisaks meeleolukale näitusekülastusele saavad kõik osalejad ka ise anarhitekti positsioonile asuda ja Kumu stuudiotes paberist ruume nihestada.
Programmi kestus on 2h.
Hind: kuni 10 osalejat 150 € grupp, kuni 15 osalejat 15 € in, kuni 20 osalejat 13 € in. Suuremad grupid kokkuleppel.

Mängud ruumiga
Lastele
Elamusprogramm näitusel „Gordon Matta-Clark: anarhitekt. Anu Vahtra: eemaldamise teel tervikuni“.
Sõbrad, klassikaaslased ja sünnipäevalised saavad vahva programmijuhi eestvedamisel toredalt aega veeta nii näitusesaalis kui ka Kumu stuudiotes. Koos vaadeldakse kunstniku loomingut ja arutletakse selle üle, milliseid kunstitehnikaid on olemas. Millal saab ruumist kunst? Miks on kunstnik otsustanud hooneid lõigata ja moonutada? Kuidas saame ise ruumi täiendada või muuta? Stuudiotes luuakse näitusest inspireeritud kolmemõõtmelisi ruume paberist. Programmi kestus on 1,5 h.
Hind: kuni 10 osalejat 150 € grupp, kuni 15 osalejat 15 € in, kuni 20 osalejat 13 € in. Suuremad grupid kokkuleppel.

Köleri kood – avastusretk kunstisaalis!
Lastele, noortele ja täiskasvanutele

Igal kunstiteosel on oma lugu – neisse on peidetud erinevaid tähendusi, tihti on need läbi elanud põnevaid seiklusi, rännanud koos omanikega, neid on üle maalitud, restaureeritud jne. Programmis osalejad kehastuvad uurijateks, kes liiguvad programmijuhilt saadud vihjete abil ülesandelt ülesandele, saades selle teekonna käigus teadlikumaks Eesti kunsti ajaloost ja avastades endas detektiivi, kelle peamisteks tööriistadeks on tähelepanelikkus, loogiline järeldusoskus ja võime eristada tähtsat informatsiooni ebaolulisest.

Programmi kestus 1,52 h

Hind lastele: kuni 10 osalejat 130 € grupp, kuni 15 osalejat 13 € in ja alates 15 osalejast 11 € in
Hind noortele ja täiskasvanutele: kuni 10 osalejat 150 € grupp, kuni 15 osalejat 15 € in ja alates 15 osalejast 13 € in

Võimalik tellida eesti keeles

Fantaasia 
Kõikidele vanusegruppidele

Lisaks väljatoodud programmidele on võimalik kombineerida ka oma sünnipäeva, firmapeo või mõne muu sündmuse tähistamine järgmistest komponentidest:

Näituse külastus: ringkäigul võib vaadata nii Eesti kunsti klassikat kui ka mõnda Kumu vahetatavatest näitustest. Parasjagu avatud näituste kohta saab ülevaate siit. Oleme välja töötanud ka mõned näituse külastuse variandid – valikus on nii traditsioonilisi ekskursioone kui ka mängulisemaid lähenemisi, mille leiate siit. Kestus 1–1,5 h.

Loominguline töötuba/stuudio. Kestus 1–1,5 h.

 

Lisainfo:

Hind lastele: kuni 10 osalejat 130 € grupp, kuni 15 osalejat 13 € in ja alates 15 osalejast 11 € in
Hind noortele ja täiskasvanutele: kuni 10 osalejat 150 € grupp, kuni 15 osalejat 15 € in ja alates 15 osalejast 13 € in

Meeleoluka sünnipäevalaua katab Kumu kohvik. Täpsemat infot catering’i ja peolaua tellimise kohta küsi info@revalcafe.ee või vaata www.revalcafe.ee/catering