Elamusprogrammid ja sünnipäevad

Elamusprogramm „Uus on unustatud vana“
Seltskondlik näituseprogramm sõpruskondadele, sünnipäevalistele ja töökollektiividele. Koos toreda programmijuhiga külastatakse näitust „Avatud kollektsioonid. Sõna saab kunstnik“ ning seejärel saavad kõik osalejad luua Kumu stuudiotes üheskoos omalaadse kunstiteose.

Ettetellimisel
Hind: kuni 10 osalejat 150 € grupp, kuni 15 osalejat 15 € in, kuni 20 osalejat 13 € in. Suuremad grupid kokkuleppel.
Programmi kestus: 2 h

Elamusprogramm „Hägustades piire“
Meeleolukas näitusekülastus sõpruskondadele, peredele ja asutustele.
Näitus „Tommy Cash ja Rick Owens. Süütud ja neetud“ ühendab endas sünge joonega Ameerika moekunstniku Rick Owensi ja Eesti veidrik-räppari Tommy Cashi loomingu ja huvi destruktiivse ja kergelt deformeerunud keha vastu. See uusgootilik trend, mis moelavastustes mõjub paheliselt ja muusikavideotes šokeerivalt, tuleb näitusel vaatluse alla nii Rick Owensi erakordsete kostüümide, Tommy Cashi videote kui ka mõlema praktikat siduvate uute teoste kaudu.
Provotseeriv ja kummastav kaasaegne kunst tekitab tihti rohkem küsimusi kui ta vastuseid annab. Elamusprogrammis „Hägustades piire“ („Pushing Boundaries“) sooritatakse koos programmijuhiga mitmesuguseid lihtsaid mängulisi harjutusi, mis suunavad osalejaid märkama ja arutama, üles leidma ja rakendama oma loovuse reserve. Abiks on spetsiaalsed tegevuskaardid, mille loomisel on saadud inspiratsiooni nii sürrealistlikest mängudest kui ka aktiivõppe meetoditest.

Elamusprogrammi peamiseks eesmärgiks on arendada osalejate kunstivaatamise oskusi ja julgustada mängulisel viisil avaldama kunsti kohta oma arvamusi ja ideid. Pole õigeid ega valesid vastuseid, on vaid kunstist inspireeritud mõtted ja seosed.
Ettetellimisel. Eesti, vene ja inglise keeles
Hind: kuni 10 osalejat 150 € grupp, kuni 15 osalejat 15 € in, kuni 20 osalejat 13 € in. Suuremad grupid kokkuleppel.
Programmi kestus: 1,5 h

Köleri kood – avastusretk kunstisaalis!
Lastele, noortele ja täiskasvanutele

Igal kunstiteosel on oma lugu – neisse on peidetud erinevaid tähendusi, tihti on need läbi elanud põnevaid seiklusi, rännanud koos omanikega, neid on üle maalitud, restaureeritud jne. Programmis osalejad kehastuvad uurijateks, kes liiguvad programmijuhilt saadud vihjete abil ülesandelt ülesandele, saades selle teekonna käigus teadlikumaks Eesti kunsti ajaloost ja avastades endas detektiivi, kelle peamisteks tööriistadeks on tähelepanelikkus, loogiline järeldusoskus ja võime eristada tähtsat informatsiooni ebaolulisest.

Programmi kestus 1,52 h

Hind lastele: kuni 10 osalejat 130 € grupp, kuni 15 osalejat 13 € in ja alates 15 osalejast 11 € in
Hind noortele ja täiskasvanutele: kuni 10 osalejat 150 € grupp, kuni 15 osalejat 15 € in ja alates 15 osalejast 13 € in

Võimalik tellida eesti keeles

Fantaasia 
Kõikidele vanusegruppidele

Lisaks väljatoodud programmidele on võimalik kombineerida ka oma sünnipäeva, firmapeo või mõne muu sündmuse tähistamine järgmistest komponentidest:

Näituse külastus: ringkäigul võib vaadata nii Eesti kunsti klassikat kui ka mõnda Kumu vahetatavatest näitustest. Parasjagu avatud näituste kohta saab ülevaate siit. Oleme välja töötanud ka mõned näituse külastuse variandid – valikus on nii traditsioonilisi ekskursioone kui ka mängulisemaid lähenemisi, mille leiate siit. Kestus 1–1,5 h.

Loominguline töötuba/stuudio. Kestus 1–1,5 h.

 

Lisainfo:

Hind lastele: kuni 10 osalejat 130 € grupp, kuni 15 osalejat 13 € in ja alates 15 osalejast 11 € in
Hind noortele ja täiskasvanutele: kuni 10 osalejat 150 € grupp, kuni 15 osalejat 15 € in ja alates 15 osalejast 13 € in

Meeleoluka sünnipäevalaua katab Kumu kohvik. Täpsemat infot catering’i ja peolaua tellimise kohta küsi info@revalcafe.ee või vaata www.revalcafe.ee/catering