Väikelastehommikud „Tasapisi“

ulla_pilt

Nomineeritud Eesti muuseumide aastaauhindade hariduse kategoorias!

Iga kuu teisel kolmapäeval toimuvad Kumu kunstimuuseumis väikelastehommikud, mis on mõeldud neile kõige pisematele vanuses 1–3 eluaastat. Koos lapsevanema või saatjaga on nad oodatud tutvuma kunstiga läbi lugudejutustamise, mängu, muusika, liikumise ja teiste toredate loovtegevuste. Iga kohtumine tiirleb ümber uue huvitava teema, mida avavad mänguliselt Kumu hariduskeskuse töötajad. Eelnevalt on kasulik üle vaadata ka muretu muuseumikülastuse meelespea.

Jaga oma pilte kohtumistest:  #kumutasapisi

Poolaasta programm

11. jaanuar kell 11.00–12.00 LUMINE TALVEPÄEV
8. veebruar kell 11.00–12.00 LÄHME REISILE!
8. märts kell 11.00–12.00 MUSTRITE MAAGIA
12. aprill kell 11.00–12.00 KEERUKUJU
10. mai kell 11.00–12.00 MAAKUNST
1. juuni kell 11.00–12.00 TASAPISI TÄHISTAB LASTEKAITSEPÄEVA

Programmis osalemine muuseumipiletiga (täispilet 8  / sooduspilet 6), väikelastele tasuta. Korduvkülastamise puhul soovitame kaaluda Kumu aastapileti soetamist. 

Eelregistreerida pole tarvis. Kohtumispunkt Kumu kassade juures, mille läheduses asub ka kunstnik Marko Mäetamme toredate tegelastega värvimisnurk, kus saab aega parajaks teha.

NB! Tutvu ka „Tasapisi“ tegevuskaartide komplektiga, mida saab laenutada Kumu infolauast või osta muuseumipoest (hind 8 €). Tegevuskaardid, mille kujundajaks on tuntud lasteraamatute illustraator Ulla Saar, annavad juhiseid, kuidas koos lapsega erinevaid teoseid vaadata ja mänguliselt kunstimuuseumis aega veeta.