Tagasi kalendrisse

Simrit Kaur Khalsa: SIMRIT „Songs of Resilience” Global Unity Tour

Simrit Kaur Khalsa: SIMRIT „Songs of Resilience” Global Unity Tour

Aeg: 27.04.17  19:00–21:00
Asukoht: Kumu auditoorium
Hind: 30–60 €

Kestus 120 min

Simriti „Songs of Resilience“ Global Unity Tour tuleb Tallinnasse!
Album Songs of Resilience on iTunes’i maailmamuusika rubriigis esimesel kohal!
Tema kaunist hingemineva vibratsiooniga heli ülistatakse üle maailma ning tuntakse ta hääle väge suhelda läbi sügava inimlikkuse.
Tule ülendavale muusikaõhtule, mis viib su oma hinge sügavustesse. Muusika kõlama hakates ei lähe kaua, kuni taipad, et see ei ole harilik mantrate loitsimise ja maailmamuusika kontsert.
Tõstvad helid, kõrge vibratsioon, maailmaklassi muusikud ja Simriti lummav hääl… Ole valmis lendu tõusma!
Songs of Resilience Global Unity Tour reisib läbi Euroopa, et tähistada seda, mis meil kõigil on ühist: süda, veri, hääl ning muusika universaalne keel, mis toob kõiki kokku. Sel õhtul sa laulad, loitsid tervendavaid mantraid, tantsid ning lahkud avatud südamega. Simrit laulab koos oma bändiga nii vanu lemmikuid kui ka uusi laule!

Lühike elulugu:
Simriti energial ja muusikal on võime puudutada inimesi sügavalt, mõista neid ja tuua neid koos endaga hinge piiramatusse kuningriiki.
Tänu oma üleilmselt hinnatud hingeminevale helile, muusikale ning hääle haruldasele võimele kanda edasi sügavat inimlikkust ja puhast armastust, on Simrit tuntud hüpnootilise maailma revolutsioonilise uuenduse ning tervendava ja sisemist väge äratava mantramuusika poolest.
Ta on tegevdirektor oma plaadifirmas SIMRIT KAUR MUSIC, LLC ning tõusnud tippu maailmamuusika edetabelites, kaasa arvatud iTunes’i #1 mitmeid kordi järjestikustel nädalatel ning Billboard Music’i #1.

Kreekas orvuna sündinud Simrit on oma erilise hääle pärinud armastatud Kreeka naislaulikute liinist: alates oma emast (kes oli liiga noor, et tema eest hoolitseda) kuni vanavanaemani. Väikelapsena adopteeriti ta Kreeka-Ameerika peresse, kus ta kasvas ümbritsetuna rikkast Kreeka kultuurist Lõuna-Caroline’is.
Olles läbi imbunud Kreeka müstilisest bütsantsi muusikast, mida ta hakkas õppima juba varases nooruses, seisab Simriti muusika selle mõjuvõimsa heli õlgadel. Teda on inspireerinud ka Kreeka klassikaline ja folkmuusika. Kasvades avardasid tema helimaailma ka Nana Mouskouri, Glykeria, Singh Kaur, Led Zeppelin, Mazzy Star, The Grateful Dead, Bob Marley, Jeff Buckley, Loreena McKennitt, India ja Aafrika püha muusika ning paljud teised.

„Simriti jaoks ei ole laulmine etteaste, vaid püha jumalikkuse teenimine. Tema hääl, muusika ja õpetused peegeldavad ta pühendumist, mis paistab temast tulevat nii loomulikult ja pingutuseta. See pühendumus on kingitus, ülim kõikidest annetest, mis juhatab tuhandeid olemise valgusse ja teadlikkusse, mis on praegusel ajal inimkonnale eluliselt oluline.“

Snatam Kaur

„Ennekõike olen ma suur Simriti austaja. Tema meloodiatunnetus, energia ja musikaalsus eristavad teda teistest. Minu jaoks on Simrit uue päeva ja aja hääl.“

Belinda Carlisle

„Mõned artistid suudavad tuua tõelise pühendumise igivanadesse meditatsioonidesse ning seeläbi panna kõik, alates popstaaridest kuni teatripublikuni, armuma nendesse Lõuna-Aasia tarkade sõnadesse. Mõnedel artistidel on see kohalolu, mis korraga nii haarab kaasa kui leevendab, ja on see kuulmine, mis tunnetab mandrite ja hingede ühendamise resonantsi. Vokalist ja laulukirjutaja Simrit, kes on sündinud Ateenas ning adopteeritud ja kasvanud Ameerika lõunaosariikides, on üks nendest artistidest.

Rock Paper Scissors

Piletid 30–60 €

www.simritkaur.com