Tagasi kalendrisse

Heategevuslik kontsert: Matt Alber Unplugged

Heategevuslik kontsert: Matt Alber Unplugged

Aeg: 22.04.17  17:00–18:30
Asukoht: Kumu auditoorium
Hind: 15 €

Helilooja, laulja, muusik: Matt Alber (USA), keelpillikvartett Ardor (Eesti)

Kestus: 90 min

Tallinn Bearty korraldajad rõõmustavad, et taas on Eestis Matt Alber harukordselt liigutava ning kauni kontserdiga. Matt on Grammy-auhinnatud kui ansambli Chanticleer omaaegne liige. Selle klassikalise muusika vokaalansambli koosseisus käis Matt Tallinnas eelmisel korral pea 15 aastat tagasi. Nüüd on tulnud tema kord oma soolokontserdiga meid rõõmustada, saatjaks keelpillikvartett Ardor Tallinnast.

Alber on Portlandist (Oregon, USA) pärit laulja-helilooja, kes on praegusel hetkel esitlemas oma 4. stuudioalbumit „Wind and Stars“ („Tuul ja tähed“). Plaadil ja kontserdil kuuldava originaalloomingu mõjusid võib tunda Rufus Wainwrighti, John Granti ja Iron & Wine’i loomingust (kui nimetada mõnda).

2014 esines ta ülimalt eduka ning laialdast positiivset kajastust saanud kontsediga New Yorgi Lincolni Keskuse kontserdiseerias American Songbook (Ameerika laulik). Selle täismahus ametliku salvestuse võib kergesti leida Youtube’ist.

2015 valis USA Riigidepartemang Matt Alberi riigi muusikaliseks saadikuks Ungaris, Venemaal, Kosovos ja Sudaanis.

Tallinna kontsert on heategevuslik, selle tuludest toetavad korraldajad LGBTQ võrdsete õiguste alast tööd Eesti ühiskonnas.

Piletid 15 €