Tagasi kalendrisse

Frankie Animal KUnstiMUuseumis #fakumu

Frankie Animal KUnstiMUuseumis #fakumu

Aeg: 23.03.17  19:00–20:00
Asukoht: Kumu auditoorium
Hind: Igaüks määrab piletihinna enda jaoks ise

 

Frankie Animali kontsert Kumus saab olema üsna erinev tavapärasest. Bänd teeb kokkuvõtte oma senisest tegevusest, andes samas vihjeid ka tulevikuplaanidest. Frankie Animal esineb sel õhtul laiendatud koosseisus, kutsudes lavalaudadele ühtlasi mitmeid oma sõpru. Visuaalset ilu pakub kunstnik Kärt Hammer, kelle kohapeal sündivad, muusikast inspireeritud maalingud kuvatakse suurele ekraanile bändi selja taga.

Frankie Animal on jäiselt mahlane kui värskelt pressitud mojito reedesel hilisõhtul, täites ruumi enda ümber täna-võib-kõike-juhtuda-tundega. Bänd on üheaegselt õrn ja jõuline, lummates publikut oma läbistava, kuid samas intiimse ja tundliku esinemisega. Indie rock’i grupi kõlapildis on kuulda mõjutusi Feistist Jack White’ini.

Frankie Animali debüüt-EP „Obsession” ilmus 2014. aastal, mille järel astus bänd üles mitmetel olulistel festivalidel nagu Positivus ja Eurosonic Noorderslag. Edukad olid kontserdid Saksamaal, kus soojendati bändi Ewert and the Two Dragons nende Saksamaa tuuril. 2016. aasta kevadel andis Frankie Animal välja oma esimese täispika albumi „The Backbeat”.

 

Official Webpage: http://www.frankieanimal.com

Facebook: https://www.facebook.com/FrankieAnimal

SoundCloud: https://soundcloud.com/frankieanimal

YouTube: https://www.youtube.com/user/FrankieAnimal

Instagram: https://www.instagram.com/frankieanimal