Publikuprogrammid

Publikuprogrammid on kõikidele inimestele avatud programmid, mis pakuvad kunsti avastamisrõõmu muuseumipileti eest.
Publikuprogrammid kaasnevad Kumu näituste ja tegevustega ning võivad olla ekskursioonid, loengud, teemapäevad või isetegemised.

Kumu perehommikud laserkiir Täpiga
Peredele
Iga kuu esimesel ja teisel pühapäeval kell 12.00–13.00 on 4–7-aastased lapsed koos vanematega oodatud tutvumisretkele Kumus.
“Kumu perehommikud laserkiir Täpiga” on programm, kus iga kord räägitakse mõnest eriti toredast kunstiteosest. Liigutakse üheskoos näitusesaalides – vaadatakse, arutatakse ja tehakse ka ise natuke kunsti. Programmid toimuvad alates oktoobrist 2011 (kuni aastani 2014 „Kukesammude” nime all), välja arvatud muuseumi suletud päevadel.

Kumu köögipool
Kumu kunstimuuseum tähistab oma 10. tegutsemisaastat ning selle raames toimub kohtumiste sari, mis pakub võimaluse heita pilk kunstimuuseumi telgitagustesse. Kohtumiste sari võimaldab põhjalikke sissevaateid erinevate osakondade töösse, hõlmates kuraatori, näituste kujundaja, graafilise disaineri, kirjastusosakonna töötaja, konserveerija, haridustöötaja-publikuprogrammide koostaja, (rahvusvahelise) projektijuhi, turundaja, sõnumiseadja, koguhoidja jpt töö spetsiifikat.

60+
Seenioridele
Mõnusas tempos toimuv tunniajaline ringkäik väärikate seltskonnas koos programmijuhiga, mille käigus saadakse lähemalt tuttavaks uute näitustega Kumus. Ringkäigu järel toimub hariduskeskuse ateljeedes või auditooriumis enim huvi tekitanud teemadel ühine arutelu ja vaba vestlusring, kus osalejad saavad omavahel jagada kunstimuljeid ja nautida head seltskonda.
Ringkäigud toimuvad iga kuu viimasel reedel.

Kontakt

E–R 9–17
Maaria Kingla
Tel  5343 9230
9.30 – 18.00
kumu@ekm.ee