Korraldaja meelespea

Kumu pakub vaid ruume, ürituskorraldusliku poole eest vastutab konkreetse sündmuse korraldaja.
Täiendavalt on võimalik tellida ürituse käigus muuseumi näitusesaalide avamist ja muuseumiga seotud lisategevusi.

Korraldus

Juhul kui soovite ürituse raames kasutada omapoolseid rekvisiite, lilleseadeid jms, siis on võimalik teostada transporti Laagna teelt (kanalist) sisehoovi. Vajalik eelnev kooskõlastus kellaaegade ja isikute osas.
Vajalik auto number, juhi nimi ja kontakt, kellaaeg nii sisenedes (teenindus sisse) kui väljudes (teenindus välja sündmuse lõppedes).
Teavitusaeg ette vähemalt 24 h.

Vajadusel palume kliendil sõlmida Eesti Autorite Ühinguga vastavad lepingud ürituse toimumiseks (näiteks muusika kasutamise puhul).

Kumu 2. korruse aatriumis on 1200-kohalise garderoobi kasutamise võimalus. Kui korraldaja tagab garderoobi valve on võimalik kasutada garderoobinumbreid, ilma valveta garderoobi puhul korjatakse garderoobinumbrid ära.

Üritusi Kumu ruumides* on võimalik korraldada ajal, mil muuseum on külastajatele suletud.
Kumu on külastajatele avatud:
Mai – september T–P 10.00–18.00
Oktoober – aprill K–P 10.00–18.00
Neljapäeviti on muuseum avatud kuni 20.00.
Õhtustel aegadel on üritusega võimalik alustada pool tundi pärast muuseumi tööaja lõppu; päevadel, mil muuseum on suletud, ei ole ürituse alguse kellaaeg piiritletud. Üritus võib kesta maksimaalselt 24.00-ni (erandkorras kokkuleppel ka kauem).
Ettevalmistustöid aatriumis on võimalik alustada alates 17.30-st, kui muuseumi tööd ei häirita.
* v.a Kumu auditoorium ja selle fuajee

Kuna Kumu kunstimuuseumi peauks on avatud vaid muuseumi lahtiolekuaegadel, siis palume korraldajatel informeerida oma kliente, et muuseumisse saab siseneda Kadrioru-poolsest uksest. Kuidas tulla

Riiklikel pühadel on muuseum valverežiimis ja ürituste korraldamine Kumus pole võimalik.

Tasumine

Ruumide kasutamise puhul peab korraldaja vähemalt 2 nädalat enne üritust saatma e-posti teel garantiikirja Eesti Kunstimuuseumi peadirektor Sirje Helme nimele. Garantiikiri peab olema vormistatud asutuse/ettevõtte blanketile. Kirjas peab olema garanteeritud riigivara säilimine ning tasumine vastavalt esitatud arvele. Garantiikiri peaks sisaldama sündmuse nimetust / teemat ja täiendavaid teenuseid, kuupäeva ning ajalist kestvust. Palume lisada ka tellija asutuse täielik nime, aadressi ja reg. numbri.
Arve saadetakse Eesti Kunstimuuseumi poolt peale ürituse toimumist.

Sisekord

Näitusesaalidesse ei lubata söögi-joogiga, samuti pole seal lubatud välguga pildistamine.
Suitsetamine ja lahtise tule (sh küünlad) kasutamine on keelatud kogu majas.

Toitlustus

Kumu ei korralda toitlustust. Soovitame pöörduda Reval Café poole, kes opereerib Kumu kohvikut ning pakub ka toitlustust.

Catering:
tel 602 6164
info@revalcafe.ee